Przepis na udany Cake Day

Dzisiaj w ramach środowego wpisu kulinarnego podam przepis na udany Cake Day :).

Sprzedaz słodkości przed szkołą podczas Cake Day

Sprzedaz słodkości przed szkołą podczas dzisiejszego Cake Day

Pamiętna wpadki z ciastem  przez długi czas ograniczałam moje uczestnictwo w tym wydarzeniu do zaopatrywania malkuchów w drobniaki, by mogły zakupić ciasteczka od bardziej wprawnych mam-kucharek.

Jak to jednak mawiają- czas leczy rany i po roku przerwy byłam gotowa by podjąć się wyzwania ponownie. I znów wg. starego powiedzenia o uczeniu się na błędach ograniczyłam ryzyko do minimum zakupując „gotowca”, który na pewno jest pójściem na skróty ale z racji na motyw przewodni „Frozen”, musi skusić każdą małą dziewczynkę.

Człowiek uczy się na błędach :)

Człowiek uczy się na błędach :)

W szkole nasze babeczki wprawdzie przy dziełach innych wprawniejszych w pieczeniu mam urodą nie grzeszyły- ale „magiczny” ;) motyw przewodni sprawił, że i tak rozeszły się w ekspresowym tempie….no i co tu kryć- sposób ten – łatwy, szybki, bezpieczny i skuteczny :) polecam wszystkim mniej wprawnym w wypiekach mamom, które Cake Day wzywa do aktywności.

Przepis na łatwy sukces :)

Przepis na łatwy sukces :)

 

The following two tabs change content below.

doris

Matka-Polka w 3 letniej zagranicznej delegacji w starożytnym mieście York :)

Ostatnie wpisy doris (zobacz wszystkie)

,,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>