Angielskie Rewolucje Kuchenne

British food

Kuchnia angielska dobrą opinią na pewno się nie cieszy. I choć nie planuję nikomu udowadniać, że jest to kuchnia lepsza od francuskiej czy włoskiej to jednak część tradycyjnych dań angielskich jest całkiem smaczna- ba- dla rodziców małych dzieci wręcz znakomita- jako matka zauważyłam, że wiele dań angielskich nie tylko nadaje się dla dzieci ale jest przez nie do ostatniego okruszka zjadana (i nie piszę tutaj o frytkach ;)).

Co środę seria Angielskie Rewolucje Kuchenne- zapraszam!

 

 

6 comments on “Angielskie Rewolucje Kuchenne
  1. na przepisy czekam z ciekawosci, bo na szczescie moje dziecie wcina wiekszosc tego co przed nia na talerzu wylądje bez sprzeciwow, ale skoro mamy „wybierac” to ja poprosze na dobry poczatek przepis na ciasto cytrynowo-tymiankowe. a co, nam tez sie cos obrego nalezy nie? ;)

  2. No ja także chętnie bym teraz zjadła angielską pieczeń niedzielną, popijając jabłkowym piwkiem. Na deser ciasto biszkoptowe podawane z kremem mleczno-jajecznym zwanym custard. Pychotka….:-)
    Krem niestety nie udaje mi się za każdym razem jest jakiś taki nie przypominjający oryginału…:-( może doczekam się fachowej porady?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>